Dzień Kobiet w naszej szkole

Kiedy marcowym rankiem chłopcy przychodzą do szkoły z kwiatami to znak, że właśnie jest Dzień Kobiet. Tak było w piątek 8 marca 2024, gdy chłopcy wędrowali po szkole z pięknymi bukietami, szukając odpowiedniej okazji, by złożyć życzenia paniom nauczycielkom, paniom z obsługi oraz swoim koleżankom z klasy. Było naprawdę miło.

Ale to nie koniec atrakcji. Pod okiem pana Tomasza Fili sala gimnastyczna stała się prawdziwym miejscem rywalizacji dziewczynek i chłopców. Pomimo tego, że dziewczynki miały swoje święto, we wszystkich konkurencjach pokonały chłopaków, wykazując przewagę w śiewaniu, strategicznym myśleniu i ostrożności. No cóż, słaba płeć.

Nie zabrakło również pięknych życzeń, które wspaniale zaprezentowali uczniowie z klasy pierwszej, a także foto budki, gdzie pamiątkowe zdjęcie wykonali sobie uczniowie z oddziału przedszkolnego.

W imieniu żeńskiej części społeczności szkolnej pragniemy serdecznie podziękować za wyjątkową atmosferę w Dniu Kobiet. Za piękne kwiaty, szczere życzenia, a także niezapomniane wrażenia podczas występu. I za ten cytat, który wszystko tłumaczy: Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów