Wyjazd do kina na film „Akademia pana Kleksa”

Któż nie zna pana Kleksa? Niezwykłego nauczyciela i wychowawcę! O postaci pana Kleksa, jego akademii i uczniach czytają wszyscy czwartoklasiści jest to historia, która rozbudza wyobraźnię i ciekawość uczniów. Gdy zatem dowiedzieliśmy o kolejnej próbie przeniesienia na duży ekran przygód profesora Kleksa, z niecierpliwością czekaliśmy na możliwość obejrzenia tego filmu. Taką sposobność mieliśmy dzisiaj, 25 stycznia 2024 r., w jasielskim kinie „Syrena”. Ku wielkiemu zaskoczeniu to nie Adaś Niezgódka, lecz Ada, była najbardziej utalentowaną uczennicą akademii, a koledzy i koleżanki pochodzili z różnych zakątków świata. Były i czarne charaktery, i wspaniała muzyka, i niezwykłe efekty specjalne, ale najważniejsze to mądre przesłanie, że dobro ma wielką siłę, otwiera serca, pokonuje trudności, roztapia lody.
Nie zamykajmy drzwi do świata bajek, bo ” Kiedy pożegnasz bajkę z dziecięcych lat, zamkniesz za sobą furtkę, zaczarowany świat” .

420663345 7302289583166642 4965606334888460556 n