Dyskoteka karnawałowa

„ Od rana świat do mnie się uśmiecha i wszystko ma jakiś dziwny czar, bo dzisiaj jest szkolna dyskoteka, zabawa na tysiąc par...”

25 stycznia odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa, jest to muzyczne zakończenie I półrocza i taneczne wejście w oczekiwane i zasłużone ferie. W dotarciu na tę wyczekiwaną zabawę nie przeszkadzała wyjątkowo niepomyślna aura na zewnątrz.

Zadbano o piękny wystrój sali, odpowiednią muzykę i obfity bufet. Podczas dyskoteki odbywały się liczne zabawy i konkursy, między innymi wybrano króla i królową balu. Tańcom nie było końca, ale jak zawsze wszystko co dobre, szybko się kończy.
Naszym Drogim Rodzicom z Rady Rodziców serdecznie dziękujemy za wszystkie słodkości i pyszności, które przygotowali do szkolnego karnawałowego bufetu. Dziękujemy za pracę i ogromne zaangażowanie!!!